Hotline
+ 905342795405

Güneş Doğal Taş 'a Hoşgeldiniz!

ONİX (GUA SHA) DOĞAL YÜZ MASAJ TAŞI

SKU: 0 MODEL: (GUA SHA) YÜZ MASAJ TAŞI
45,00 TRY

TEKLİ SATIŞ FİYATIDIRUzunluk_9mmAğırlık_55grDOĞAL TAŞ ÜRÜNÜ OLDUĞUNDAN ŞEKİLLERİNDE FARKLILIK GÖSTERMEKTEDİRGUA SHA NEDİR...Özellikleri

TEKLİ SATIŞ FİYATIDIR

Uzunluk_9mm

Ağırlık_55gr

DOĞAL TAŞ ÜRÜNÜ OLDUĞUNDAN ŞEKİLLERİNDE FARKLILIK GÖSTERMEKTEDİR

GUA SHA NEDİR

Antik Çin’de bir güzellik yöntemi olarak kullanılan Gua Sha, enerji ve kan dolaşımını geliştirmek için kullanılıyordu. Sadece yüzde değil, tüm vücut için kullanılan bu yöntem, tarihte cilt kızarana kadar uygulanıyordu. Neyse ki Gua Sha’nın güncel uygulama versiyonu çok daha narin! Vücuda faydalı kristallerden üretilen güncel Gua Sha, daha küçük bir form ile yüze baskılar ile uygulanıyor. Bu teknikle; kan dolaşımı, lenf drenajını ve cilt elastikiyetini düzenleyen Gua Sha kas gerginlikleri ve kırışıklıklar gibi sorunları azaltıyor. 
GUA SHA GERÇEKTEN İŞE YARIYOR MU

Tıpkı tüm yeni güzellik trendleri gibi, Gua Sha tekniğininde de bir şüphe payı var. “Eğer işe yaramıyorsa niye her gün yüzüme bir taş süreyim?” diyorsanız, araştırmalar içinizi rahatlatabilir! Gua Sha üzerinde yapılan denemelere göre yüzdeki kan dolaşımı %400 oranda artıyor!

GUA SHA TEKNİĞİ NASIL UYGULANIYOR

Güzellik uzmanları, şart olmasa da Gua Sha’yı uygulamadan önce bir yüz yağı kullanmanızı tavsiye ediyorlar. 45 derece bir açıyla tutarak aşağıdan yukarı yüzünüze uyguladığınız Gua Sha’yı yüzünüzün ortasından başlayarak deneyin. Maksimum sonuçlara bu tekniği her gün 2-3 dakika uygulayarak ulaşabilirsiniz. Kristal roller'ların aksine Gua Sha taşının soğuk olmaması gerekiyor. Soğuk, istenenin tam tersi olarak kan damarlarını daraltabiliyor bu nedenle Gua Sha’yı buzdolabında saklamaktan kaçının.


  • 0

  • MASAJ TAŞLARI

  • ONİX (GUA SHA) DOĞAL YÜZ MASAJ TAŞI

  • (GUA SHA) YÜZ MASAJ TAŞI

  • 6

  • Var

Değerlendirme Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

1 2 3 4 5

İlgili Ürünler